यति सुन्दर सानो बालकलाइ के भयो आमा रु,दै छोरो ब’चा’इ’दिन भन्दै यसो भन्छिन् (भिडियो सहित हेर्नुस्)

medianewskhabar // काठमान्डौ।  सोयम घर्ती अहिले बाल्यअवस्थामा ।तर यतिसानो बाल्य अवस्थामै उनका दुबै कानले सुन्न छोडेका छन् ।आफ्नोे छोरो भरखरै कोपिला लाग्दै गरेको र फर्किन बाकि नै रहदा यस्तो भइरहदा अहिले तिनै छोरोलाई यस्तो अवस्थाबाट निकाल्नको लागि भन्दै उनकै आमा सहयोग अपिल गर्दै मिडियासम्म आउनुभएको छ।

उनलाई आफ्नो आमा बुवा र स्वयमलाई आफ्नो यस्तो अवस्थाको बारे केही पनि थाहा छैन् ।ती स-साना ओठहरुले बोल्ने त चाहा राख्छन् तर कानलेनै नसुनिसकेपछि के बोल्ने र कसरी बोल्ने भन्ने आकलन समेत ती साना बालकले गर्न सकेका छैनन् ।

ती बालकसगैका अरु बालकहरुले आमा बुवा भन्दै आफ्ना अबिभावकलाई सम्बोधन गर्दा आफुलाई साह्रै पीडा हुने र आफ्नो छोरोलाई तिनिहरु जस्तो बनाउने चाहा हुदा पनि नसक्नुले आफुलाई हदसम्म दुख दिने बताउछिन् आमा ।तिनै बालकको उपचारकै लागि भन्दै लाखौ खर्च गरिसकेको र लगभक १७ देखि २० लाख खर्च लाग्ने चिकित्सकले बताएपनि आफ्नो आर्थिक अवस्था निकै नै कमजोर भएकाले उपचार गर्न नसकिएको आमा बताउँछिन् ।

थप हेर्नुस् भिडियो सामाग्री :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *