Notice: Undefined variable: open_graphite_head in /home/mediaonl/medianewskhabar.com/wp-content/plugins/open-graphite/_open_graphite.php on line 590
सिद्धार्थ शुक्लाको मृ*’ त्यु बारे खुल्यो यस्तो र*ह’स्य, हेर्नुस् उनको मृ*’ त्युको क:हा’*लीलाग्दो कारण – Media News Khabar
Notice: Undefined variable: post_id in /home/mediaonl/medianewskhabar.com/wp-content/plugins/facebook-thumb-fixer/output-logic.php on line 4

सिद्धार्थ शुक्लाको मृ*’ त्यु बारे खुल्यो यस्तो र*ह’स्य, हेर्नुस् उनको मृ*’ त्युको क:हा’*लीलाग्दो कारण

सिद्धार्थ शुक्लाको मृ*’ त्यु बारे खुल्यो यस्तो र*ह’स्य, हेर्नुस् उनको मृ*’ त्युको क:हा’*लीलाग्दो कारण बलिउडका चर्चित कलाकार सिद्धार्थ शुक्लाको हिजो मृ*’त्यु भएको थियो। ४० वर्षका सिद्धार्थको हृ’*दय घा*’तले मृ*’त्यु भएको भनिएको थियो तर अनु सन्धानका क्रममा सिद्धार्थको कारको बछाडीको सिसा फु*’टेको पाइएको छ।यसले उनको कसैसंग झ *’ ग’”डा भएको हुन सक्ने आ’शंका प्रतीक हुन्छ ।

अथवा गाडीको दुर्घ ‘*ट*’ना भएको हुन सक्ने शंका पनि पैदा गर्छ ।तर अहिलेसम्म दु*”र्घ*’ टना बारे केही खबर हामीले पाएका छैनौं । विभिन्न श्रोतका अनुसार सिद्धार्थले राती सुत्ने बेलामा केही दबाई समेत सेवन गरेको पाइएको छ।मुम्बईको कुपर हस्पिटलमा उपचार भइरहेको उनको कुपर हस्पिटलमै मृ *’त्यु भएको हो ।

धेरै हिन्दी सिरियलमा काम गरेका सिद्धार्थ बलिउडका चर्चित अभिनेता थिए। मृ*’” त्युपछि पोस्ट मा””‘र्ट’म गर्न श*’व पुलिसले लगेको थियो भने उनीसंग नजिक भएकासंग सोधपुछ पनि गरियो।सिद्धार्थ चर्चित टिभी कार्यक्रम बिग बोस १३ को विजेता समेत थिए । ** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Leave a Reply

Your email address will not be published.