Notice: Undefined variable: open_graphite_head in /home/mediaonl/medianewskhabar.com/wp-content/plugins/open-graphite/_open_graphite.php on line 590
पत्याउनै नसक्ने गरी घ’ट्यो सुनको मुु’ल्य – Media News Khabar
Notice: Undefined variable: post_id in /home/mediaonl/medianewskhabar.com/wp-content/plugins/facebook-thumb-fixer/output-logic.php on line 4

पत्याउनै नसक्ने गरी घ’ट्यो सुनको मुु’ल्य

पत्याउनै नसक्ने गरी घ’ट्यो सुनको मुु’ल्य, नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मूल्यमा स्थिर रहेकाे नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ ।आज सुनचाँदीको मूल्य गत आइतबारकै मूल्य कायम हुँदै सुन प्रतितोला ९१हजार ५०० र चाँदी प्रतितोला एक हजार ३२५ नै कायमभएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ ।गत त शुक्रबारबजारमा सुन प्रतितोला ९१ हजार ३०० रुपैयाँ र चाँदी एक हजार ३१० रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो ।आज तेजाबी सुनको मूल्य समेत गत आइतबारकै कायम हुँदै प्रतितोला ९१ हजार रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला

पत्याउनै नसक्ने गरी घ’ट्यो सुनको मुु’ल्य, नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मूल्यमा स्थिर रहेकाे नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ ।आज सुनचाँदीको मूल्य गत आइतबारकै मूल्य कायम हुँदै सुन प्रतितोला ९१हजार ५०० र चाँदी प्रतितोला एक हजार ३२५ नै कायमभएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । गत शुक्रबारबजारमा सुन प्रतितोला ९१ हजार ३०० रुपैयाँ र चाँदी एक हजार ३१० रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो ।आज तेजाबी सुनको मूल्य समेत गत आइतबारकै कायम हुँदै प्रतितोला ९१ हजार रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला

Leave a Reply

Your email address will not be published.